24.9. - Chrudimský pejsek

20. října 2011 v 18:59 |  Náš psí deníček
Dne 24.9. jsme se vydali do Chrudimi na Chrudimského pejska. Byl to srazík psů,kde bylo i pár soutěží. Brala jsem s sebou i Roxy,ale bohužel nás už nevzaly,páč Amy byla jako poslední. Divila jsem se,že pak ještě místa přidali - přišlo ještě deset lidí. Takže škoda,s Roxy pojedu až příští rok. V soutěžích bylo za úkol proskočit kruh a přejít asi 50cm tunel,takže to jsme zvládly na jedničku - Amynka agiliťačka! Jako další byl slalom z kuželů,to už bylo trochu horší,protože Amy zná jiný slalom než z kuželů. Ale dobrý. Následně bylo za úkol přejít kladinu - Amy jsem odložila a pak řekla "nahoru" a byla tam. Jako další soutěž bylo přejití agility houpačky,to jsme opět zvládly za jedna! U vyhlášení se soutěžilo o nejmenšího / největšího / nejodvážnějšího pejska a následně pejska šikulu. Všechno vyhrávali malé psiska,kromě největšího pejska a pejska šikulu.
Pejsek šikula: Na 3.místě soutěže Pejsek šikula se umístil *ten a ten*... Na 2.místě se umístilo číslo 55,tž. Lucka a Amy!
Já měla takovou radost! Ceny byly báječné,měla jsem prostě radost :)) Děkuji všem,co mě podporovali,kamarádce Kátě a odvozu.. Díky!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 vestec vestec | Web | 12. ledna 2012 v 22:15 | Reagovat

Dobry clanek, hezky blog, podivas se na muj webik?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama