Říjen 2011

♥ před rokem ♥

21. října 2011 v 22:57 Náš psí deníček
Dne 21.10.2010 jsem opustila o několik hodin školu dříve a vydala jsem se do Písku. V Písku na mě čekala černobílá fenečka - Europe Bohemia Patrix,v té době ještě Jurášek nebo Europka. Na tento den vzpomínám s láskou. Ještě dneska jsem si myslela,že jsem si Amy přivezla až 22.10.2010 a ono ouvej. :D

Amynko,mám tě ráda
Amynko,vždy tě budu mít ráda
Amynko,užívej si svého krásného života
Amynko,ať ti dělám jen radost
Amynko,jsi krásná a hodná
Amynko,hodně štěstí ve všem
Amynko,miluju tě!

24.9. - Chrudimský pejsek

20. října 2011 v 18:59 Náš psí deníček
Dne 24.9. jsme se vydali do Chrudimi na Chrudimského pejska. Byl to srazík psů,kde bylo i pár soutěží. Brala jsem s sebou i Roxy,ale bohužel nás už nevzaly,páč Amy byla jako poslední. Divila jsem se,že pak ještě místa přidali - přišlo ještě deset lidí. Takže škoda,s Roxy pojedu až příští rok. V soutěžích bylo za úkol proskočit kruh a přejít asi 50cm tunel,takže to jsme zvládly na jedničku - Amynka agiliťačka! Jako další byl slalom z kuželů,to už bylo trochu horší,protože Amy zná jiný slalom než z kuželů. Ale dobrý. Následně bylo za úkol přejít kladinu - Amy jsem odložila a pak řekla "nahoru" a byla tam. Jako další soutěž bylo přejití agility houpačky,to jsme opět zvládly za jedna! U vyhlášení se soutěžilo o nejmenšího / největšího / nejodvážnějšího pejska a následně pejska šikulu. Všechno vyhrávali malé psiska,kromě největšího pejska a pejska šikulu.
Pejsek šikula: Na 3.místě soutěže Pejsek šikula se umístil *ten a ten*... Na 2.místě se umístilo číslo 55,tž. Lucka a Amy!
Já měla takovou radost! Ceny byly báječné,měla jsem prostě radost :)) Děkuji všem,co mě podporovali,kamarádce Kátě a odvozu.. Díky!

17.9.2011 - Jumpingový masakr

1. října 2011 v 13:06 Náš psí deníček
Dne 17.9.2011 v sobotu jsem se vydala spolu s kamarádkou a Amy do Kralup nad Vltavou. Konaly se tam neoficiální závody agility "jumpingový masakr". S Amy jsem byla přihlášená do začátečníků,opět bez zónových překážek,jak to vypovídá z názvu závodu - jumpingový masakr. Nejela jsem tam pouze na závody,ale mělo se tam uskutečnit setkání s Amynčiným nevlastním bráškou - tž. borderákem ze stejné chovatelské stanice. Našeho brášku vlastní slečna v mém věku,s kterou jsem si začala hodně rozumět. Denčin borderák - Amynin bráška,se jmenuje Country Shadow Bohemia Patrix aneb prostě Monty. Amy je z vrhu E,on z vrhu C,takže Montík je o něco starší. Takže jsme si společně pokecaly,dvakrát jsme šly na procházku k rybníku a užívaly si společný den.. Bylo to hodně dlouhé,čekat,než začně třída začátečníků.. Proč? Nejdřív byla štěňátka,handicap a následně tedy ti naši začátečníci. Ale zase to bylo XS,S,M a teprve pak L. První sekvence byla celkem jednoduchá,normální pro začátečníky. Akorát moje Amynka,moje chybařka a odmítačka a moje navigování je hrůza. Takže jsme měly nějak okolo 4 chyb+odmítnutí?? Sama si to nepamatuju,aneb neúspěchy nezůstávají v mé paměti. Co jí hlavně dělá problém je látkový tunel. Doma ho sice máme,ale trochu do něj jde světlo,kdežto do obyčejných látkáčů světlo nejde. Je to jen takový tunel a pak už jen černo a černo. Takže jsme si to musely nechat po odmítnutí zvednout a tím pádem jsme měly penalizaci. Druhá sekvence,druhý běh,taky,šlo to.. Překážka,překážka,ostrá otočka doleva a pak opět překážka,překážka a ostrá otočka do tunelu.. a tak dále. No,poslední jsme neskončily,byly jsme asi před nebo předpředposlední. Snad teď,když budeme hodně trénovat,se nám už chyby stávat nebudou a na závodech začnem být uspěšný! :) Zde je video z 2. běhu ;)