Rok 2010

1. května 2011 v 13:46 | Luca |  Rok 2010


Prosinec 2010 - Takže s Amy i Roxy trénuju, ale když se připravuje na Vánoce, tak není moc času.. Takže se snažím.. Také jsem byla nemocná, takže to bylo trochu jiné - na procházky musela chodit s Amy a Roxy mamka, nebo psiska nešla vůbec.. Někdy si je vezmu domů, aby jsme mohly být spolu... Amynka se pořád zdokonaluje a už se učíme slalom mezi nohama a také se rozhodnujeme, zda-li pojedeme na výstavu DUO CACIB..

Listopad 2010 - Na začátku listopadu jsme se byli dohodnout u jedné paní cvičitelky, kdy budeme moci navštěvovat její cvičák. Dohodli jsme se na leden.
Paní cvičitelka se věnuje také sportovní kynologii s Německými ovčáky, ale trénuje i poslušnost.. Již s Amynkou umíme, sedni, lehni a někdy i zůstaň.. Také jsme byli s Roxankou na veterině, jestli nemá náhodou štěňátka,ale ukázalo se jen to,že máme trochu tlustějšího psa.
Říjen 2010 -K Roxaně Marcato Line nám přibyla fenka Border kolie Europe Bohemia Patrix, přejmenovaná na Amy.;Pravidelně chodíme na procházky a také na louku.. a Amynka se naučila povel sedni a také spolu s Roxankou na louce hrabe díry a hledá myšky!;
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama